فروش قیر 60/70

فروش قیر 60/70
فروش قیر 60/70 از نوع قیر نفوذی است. قیر نفوذی یا گرید جاده ای که بیشتر برای تولید آسفالت در صنعت راهسازی استفاده می شوند از ته مانده برج تقطیر که به وکیوم باتوم معروف است بدست می آیند. وکیوم باتوم به واحدهای قیر سازی منتقل شده و در برج تولید قیر در دمای بالا عملیات هوادهی صورت می گیرد در نتیجه یک واکنش اکسایش اتفاق می افتد که در این واکنش مولکول های سبک مالتن به مولکولهای سنگین تر یعنی آسفالتن ها تبدیل می شوند. با توجه به زمان هوادهی و درجه حرارت می توان قیر نفوذی با گریدهای مختلف را تولید کرد. همان طور که گفته شد قیر 60/70 یکی از محصولات قیر نفوذی است.
کتریم گروپ با بیش از دو دهه سابقه فعالیت درزمینهٔ صادرات قیر و بخصوص قیر 60/70 و 100/80 اقدام به تهیه قیر، بسته بندی و صادرات آن نموده است. کتریم گروپ، قیر 60/70 صادراتی خود را از پالایشگاه های اصفهان، اراک و شیراز تهیه می نماید. خریداران قیر به خوبی می دانند که قیرهای تولید شده در پالایشگاه های اصفهان، اراک و شیراز جزء با کیفیت ترین قیر تولید شده در ایران می باشد.
کتریم گروپ دارای یک کارخانه بشکه سازی و بسته بندی قیر صادراتی میباشد که قیر خریداری شده از پالایشگاه به این کارخانه حمل شده و بسته بندی می شود. پس از بسته بندی قیر در بشکه های فلزی صادراتی معروف به بشکه قیر، این بشکه ها با همکاری شرکت های حمل و نقل معتبر به بنادر کشور جهت بارگیری در کشتی ارسال می گردد. کتریم گروپ همواره با سازمان های بازرسی بین المللی مانند اس جی اس همکاری داشته تا خریداران بتوانند با خیال آسوده سفارشات خود را تحویل بگیرند.
برای آشنایی با انواع قیر صادراتی کتریم گروپ و همچنین مشاهده مشخصات قیر 60/70 می توانید از قسمت های مختلف سایت دیدن نمایید.